Informacja o naborze i treningach KS ”Wisła” w 2012r.

5 lipca 2019

Po świątecznej i noworocznej przerwie KS „Wisła” Tczew  wznowiła działalność  treningową. W związku z tym, Klub Sportowy „Wisła” Tczew ogłasza nabór do szkółek bokserskich w Tczewie i Pelplinie. Zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności chłopaków i dziewczyny rocznik 1997 i młodsi.
Treningi w Tczewie odbywać się będą cotygodniowo w hali sportowej „Pilawa” przy ul. Gdańskiej (Poniedziałki, w godzinach 18.30- 20.00, Wtorki, 17.00-19.00), a także w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych przy ul. Bałdowskiej 19 (czwartki, w godzinach 17.30-19.00). Natomiast treningi w Pelplinie będą się odbywać cotygodniowo we wtorki w godzinach 18.00- 19.30 w hali sportowej przy ul. Starogardzkiej.

 

Sekcja Bokserska KS” Wisła” jeszcze raz gorąco zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zajęciach treningowych !!!
Zainteresowanym, bliższych informacji  udzieli na treningach trener koordynator KS „Wisła” pan Ryszard Kruża. Jednocześnie, w razie pytań i wątpliwości, prosimy o  kontakt e-mail ks_wisla_tczew@wp.pl, chętnie udzielimy niezbędnych informacji w kwestii szkoleń.